Skip to content

Ruļļu slēģi

Ruļļu slēģi

Ruļļu slēģi ir paredzēti, lai nosegtu logus un durvis.

Konstrukcija – profils ir 41-55 mm augsts un 8.5-15 mm biezs.

Dizains – pieejami standarta RAL krāsās (balta, brūna, antracīts, sudraba, pelēka).

Ērta lietošana:

  • Manuāli – ruļļu slēģus iespējams atvērt ar roku.
  • Tālvadība – moderna un viegli pārvaldāma automātika ļauj ērti darbināt ruļļu slēģus ar tālvadības pulti, viedtālruni vai sienā iebūvētu slēdzi. Slēģi aprīkoti ar Somfy AIO motoru, kuru iespējams pieslēgt pie gudrās mājas, kas dod iespēju kontrolēt ierīces, atrodoties jebkurā pasaules malā.

Dažādi iebūves veidi

Ruļļu slēģus var ierīkot ailē, virs ailes un iebūvējamus. Pie mums iespējams iegādāties arī iebūvējamus līdz ar sienas virsmu.

Ruļļu vārti

Ruļļu vārti ir paredzēti, lai nosegtu garāžu un citu ēku atveres vietās, kur klasiskie vārti nav ieteicami vai nav iespējams tos izmantot.

Konstrukcija – profils ir 77 mm augsts un 19 mm biezs.

Dizains – pieejami standarta RAL krāsās (balta, brūna, antracīts, sudraba, pelēka).

Ērta lietošana – ruļļu vārtus var ātri un viegli atvērt un aizvērt, izmantojot tālvadības pulti vai nospiežot sienā iebūvētu slēdzi.

Droši – vārtus var aprīkot ar foto drošības funkciju, lai novērstu situāciju, kad automašīna vai citi priekšmeti tiek iespiesti vārtos. Kad sensori uztver signālu, vārtu aizvēršana nekavējoties tiek pārtraukta.

Iebūves veidi

Ruļļu slēģus ierīko virs ailes garažas ārpusē. Pēc pieprasījuma ir iespējams tos  iebūvēt telpas iekšpusē, ja ir nepieciešamā vieta virs ailes un sānos.

Kontakti

SDS Projekti, SIA
Rīgas iela 48, Gulbene,
Gulbenes pilsēta, LV-4401

Zvanīt

+37129490333

Sazināties

Sazināties

Vārds *
Telefons*
E-pasts *
Temats *
Ziņa